KONST / Litografier / Färglitografi 11944054
nr 1194 4054
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, 39/60, signerad, bladets mått: 62x85, oramad
måndag 30 juli 2018
kl 20:45:49
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström